Gimnazjum nr 2 w Ząbkach im. ks. Jerzego Popiełuszki

Wakacje!

Podręczniki 2016/2017 | Rekrutacja 2016/2017 | Prezentacja Gimnazjum 2016

Sukcesy Szkolne

Międzynarodowe i ogólnopolskie | Wojewódzkie i powiatowe | Przedmiotowe | Sportowe | Inne

WOJEWÓDZKIE I POWIATOWE

2014/2015

Wyróżnienie
Ewelina Siedlec - klasa III A
Udział:
Wiktoria Piekarska - klasa III A
Iga Kowalczyk - klasa III A
Małgorzata Lesińska - klasa 1 A
Zofia Marx - klasa 1 E
Bartosz Rosiak - klasa III A
Powiatowy Konkurs Fotograficzny
"Woda w obiektywie"

III MIEJSCE
Michał Macioch - 3A
Udział:
Benedykt Zapolski - 3C
Bartosz Litwin - 3C
Bartosz Rosiak - 3A
Powiatowy Konkurs Informatyczny
"BajtMaster"

2013/2014

II MIEJSCE
Magdalena Piotrowska - 3E
III MIEJSCE
Arkadiusz Regeńczuk - 2C
XI Mazowiecki Przegląd Recytatorski Jednego Poety - Ernesta Brylla

I MIEJSCE
Arkadiusz Regeńczuk - 2C
WYRÓŻNIENIE
Magdalena Piotrowska - 3E
V Powiatowy Konkurs Recytatorski
"Obrazy przeszłości w twórczości polskich poetów"

I MIEJSCE
Arkadiusz Regeńczuk - 2C
WYRÓŻNIENIE
Klaudia Rusinowska - 3F
IV Powiatowy Konkurs Poetycki
"Spotkania z twórczością księdza Jana Twardowskiego"

I MIEJSCE
Arkadiusz Regeńczuk - 2C
XI Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej
"Usłysz Panie moje słowa"

II MIEJSCE
Arkadiusz Regeńczuk - 2C
III MIEJSCE
Patryk JóŸwik - 3B
XI Wojewódzki Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji Patriotycznej dla uczczenia Konstytucji 3 Maja
"Witaj majowa jutrzenko"

I MIEJSCE
Paulina Szmurło - 3E
II MIEJSCE
Urszula Lizuraj - 3E
III MIEJSCE
Damian Michalski - 2C
Powiatowy Konkurs Literacki
"Bohaterowie naszej ziemi"

I MIEJSCE
zespołowo

Katarzyna Kozon - 3D
Emilia Guzowska - 3D
Jan Żelazowski - 3D
GRAND PRIX
Aleksandra Ośkiewicz - 3D
II MIEJSCE
Arkadiusz Regeńczuk - 2C
WYRÓŻNIENIE
Magdalena Piotrowska - 3E
II Powiatowy Konkurs Recytatorski
"Spotkania z poezją poświęconą twórczości Juliana Tuwima"

2012/2013

I MIEJSCE
Arkadiusz Regeńczuk - 1C
X Mazowiecki Przegląd Recytatorski Jednego Poety - Zbigniewa Herberta

I MIEJSCE
Magdalena Piotrowska - 2E
IV Powiatowy Konkurs Recytatorski
"Tradycja i sztuka w twórczości polskich poetów"

I MIEJSCE
Arkadiusz Regeńczuk - 1C
II MIEJSCE
Magdalena Piotrowska - 2E
Paulina Mierzejewska - 2E
III MIEJSCE
Magdalena Piotrowska - 2E
III Powiatowy Konkurs Poetycki
"Spotkania z twórczością księdza Jana Twardowskiego"

I MIEJSCE
Aleksandra Ośkiewicz - 2D
II MIEJSCE
Magdalena Piotrowska - 2E
I Powiatowy Konkurs Recytatorski
"Spotkanie z poezją poświęconą twórczości Agnieszki Osieckiej"

III miejsce
Antonina Łagodowska - 1F
Udział:
Izabela Antuszewicz - 1E
Kinga Roguska - 1F
Wojciech Nowosadzki - 1D
Jakub Uszyński - 1C
XVII Edycja Powiatowego Konkursu Sprawności Ortograficznej

WYRÓŻNIENIE
Magdalena Piotrowska - 2E
Arkadiusz Regeńczuk - 1C
Konkurs Poezji i Prozy Karola Wojtyły

2011/2012

LAUREATKA
konkursu z Języka Polskiego
Agnieszka Wojsznis - kl. 3G
Zwolniona z Egzaminu Gimnazjalnego z części humanistycznej

II MIEJSCE
Mateusz Roszkowski - 3A
III MIEJSCE
Karolina Gołębiewska - 3E
WYRÓŻNIENIE
Natalia Mierzejewska - 3E
w VIII Konkursie Literackim pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty

I MIEJSCE
Magdalena Piotrowska - 1E
w III Powiatowym Konkursie Recytatorskim
"Niecodzienna codzienność" w Zielonce

II MIEJSCE
Magdalena Piotrowska - 1E
w IV Międzyszkolnym Recytatorskim Prozy
"Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie nie jest mi obce"

NAGRODA SPECJALNA
Patryk Roguski - 3A
WYRÓŻNIENIE
Agnieszka Chabera - 3A
w IX Mazowieckim Przeglądzie Recytatorskim Jednego Poety - Czesława Miłosza

I MIEJSCE
Patrycja Pióro - 3D,
Anna Jakubowicz - 3E
II MIEJSCE
Urszula Sarna - 3F
III MIEJSCE
Paweł Kadłubowski - 1E,
Julia Jóźwik - 3E
w V Powiatowym Konkursie Poezji Romantycznej w Wołominie

I MIEJSCE
Agnieszka Chabera - 3A,
Urszula Sarna - 3F,
Anna Jakubowicz - 3E.
II MIEJSCE
Patrycja Pióro - 3D
III MIEJSCE
Mateusz Roszkowski - 3A
Julia Jóźwik - 3E
w III Powiatowym Konkursie Poetyckim
"Spotkania z twórczością księdza Jana Twardowskiego"

2010/2011

LAUREAT
konkursu biologicznego "Multitest"
Mateusz Wrzosek - kl. 2F

WYRÓŻNIENIE
w konkursie biologicznym "Multitest"
Karolina Skup - kl. 2A

FINALISTA
w konkursie biologicznym "Multitest"
Michał Wielądek - kl. 3F
Stanisław Pląsek - kl. 3F

WYRӏNIENIE
kategoria soliści "Festiwal Kolęd i Pastorałek"
"Młodzież Mazowsza u wrót stajenki"
dla Karoliny Kujawskiej - kl. 3E

II MIEJSCE
kategoria zespoły - Zespół wokalny "Forte"
"Festiwal Kolęd i Pastorałek"
"Młodzież Mazowsza u wrót stajenki"

2009/2010

GRAND PRIX, I MIEJSCE, III MIEJSCE
XX Festiwal Piosenki Ząbki 2010
Uczennice:
Ewa Jarząbek - GRAND PRIX
Urszula Sarna - I MIEJSCE
Julia Jóźwik - III MIEJSCE

II MIEJSCE
w II Edycji Powiatowego Konkursu Recytatorskiego w Zielonce
Obrazy Dziecka i Dzieciństwa w Twórczości Polskich Poetów
Uczennica: Karolina Kujawska

I MIEJSCE
w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Fryderyku Chopinie w kategorii szkół gimnazjalnych
Ząbki 12.03.2010r

2008/2009 ROK

LAUREATKA KONKURSÓW MUZYCZNYCH
Ewa Jarząbek KL. II D
a) II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Kolęd i Pastorałek "Młodzież u wrót stajenki"
b) Nagroda w VIII Warszawskim Festiwalu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej "ASTERIADA"

2006 ROK

I i II MIEJSCE
w Eliminacjach do Konkursu powiatowego w jęz. angielskim Wiedzy o Powiecie Wołomińskim
uczennice: Katarzyna Król i Katarzyna Grudziąż

WYRÓŻNIENIE
w Konkursie powiatowym w jęz. angielskim Wiedzy o Powiecie Wołomińskim
uczennica: Katarzyna Grudziąż

I i III MIEJSCE
dla koła teatralnego GIMNAZJALIŚCI
w XXVI Przeglądzie Amatorskich Zespołów Artystycznych

2005 ROK

I i II MIEJSCE
dla koła teatralnego GIMNAZJALIŚCI
w XXV Przeglądzie Amatorskich Zespołów Artystycznych

2004 ROK

LAUREATKA
Konkursu WIEDZY O POWIECIE WOŁOMIŃSKIM
w języku angielskim

II MIEJSCE I WYRÓŻNIENIE
w konkursie C.K.NORWID - POETA NASZEJ ZIEMI

II i III MIEJSCE ORAZ WYRÓŻNIENIE
w Konkursie CZŁOWIEKIEM JESTEM I NIC, CO LUDZKIE NIE JEST MI OBCE

II i III MIEJSCE
w Konkursie LUDOWIZNA W JADOWIE

III MIEJSCE
dla koła teatralnego GIMNAZJALIŚCI
w XXIV Przeglądzie Amatorskich Zespołów Artystycznych

2003 ROK

II MIEJSCE
w Konkursie C.K.NORWID - POETA NASZEJ ZIEMI

II MIEJSCE
w Konkursie CZŁOWIEKIEM JESTEM I NIC, CO LUDZKIE NIE JEST MI OBCE

I MIEJSCE
dla koła teatralnego GIMNAZJALIŚCI
w XXIII Przeglądzie Amatorskich Zespołów Artystycznych

2002 ROK

I MIEJSCE
dla koła teatralnego GIMNAZJALIŚCI
w XXII Przeglądzie Amatorskich Zespołów Artystycznych

Strona Główna
Patron szkoły
Nasza Szkoła
Sukcesy szkoły
Wyniki egzaminu
Kalendarz Roku Szkolnego
Dzwonki Szkolne
Opis Logowania do Dziennika
Dziennik VULCAN
Office 365
Zajęcia Pozalekcyjne
Aktywna Edukacja CEO
Program Stypendialny
Nauczyciele
Samorząd Szkolny
Pedagog Szkolny
Pedagog Poleca
Rada Rodziców
Obiady Szkolne
Prawo szkolne
Współpraca zagraniczna
Wyjazdy zagraniczne
Certyfikaty
Biblioteka
Kontakt

Szkoła Bez Przemocy

Szkoła Przyjazna Rodzinie
bip_logo.jpg
Aktualizacja: 2015-06-22 22:45:49
Valid HTML 4.01 Strict | Poprawny CSS!
© 2006 - 2017 PG nr 2 w Ząbkach