Gimnazjum nr 2 w Ząbkach im. ks. Jerzego Popiełuszki

Wakacje!

Podręczniki 2016/2017 | Rekrutacja 2016/2017 | Prezentacja Gimnazjum 2016

Sukcesy Szkolne

Międzynarodowe i ogólnopolskie | Wojewódzkie i powiatowe | Przedmiotowe | Sportowe | Inne

SPORTOWE

Rok szkolny 2013/2014

1. VII miejsce w XVI Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10x800m Dziewcząt w Radomiu.
I miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych Rejonu Legionowskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10x800m Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych w Pomiechówku.
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wołomińskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10x800m Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych w Wołominie.

2. III miejsce w XVI Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10x1000m Chłopców w Radomiu.
II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych Rejonu Legionowskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10x1000m Chłopców Szkół Gimnazjalnych w Pomiechówku.
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wołomińskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10x1000m Chłopców Szkół Gimnazjalnych w Wołominie

3. V miejsce w klasyfikacji drużynowej w XVI Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt w Siedlcach (na 115 szkoły).
I miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych Rejonu Legionowskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt w Pomiechówku.
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wołomińskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt w Wołominie.

4. XVI miejsce w klasyfikacji drużynowej w XVI Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych chłopców w Siedlcach (na 124 szkoły).
I miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych Rejonu Legionowskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych chłopców w Pomiechówku.
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wołomińskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych chłopców w Wołominie.

5. II miejsce w XVI Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej dziewcząt w Radomiu.
I miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych Rejonu Legionowskiego w Piłce Nożnej Dziewcząt w Ząbkach.
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wołomińskiego w Piłce Nożnej Dziewcząt w Ząbkach.
I miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Nożnej Dziewcząt w Ząbkach.

6. VII miejsce w XVI Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Sztafecie Pływackiej 6x25m dziewcząt w Mińsku Mazowieckim.
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafecie Pływackiej 6x25m dziewcząt w Wołominie.
II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Legionowskiego w Sztafecie Pływackiej 6x25m dziewcząt w Piasecznie.

7. III miejsce w Mistrzostwach Rejonu Legionowskiego w Sztafecie Pływackiej 6x25m chłopców w Piasecznie.
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wołomińskiego w Sztafecie Pływackiej 6x25 chłopców w Wołominie.

8. VIII miejsce w XVI Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Dwuboju Nowoczesnym chłopców w Radomiu.
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wołomińskiego w Dwuboju Nowoczesnym chłopców w Wołominie.
II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych Rejonu Legionowskiego Gimnazjów w Dwuboju Nowoczesnym Chłopców w Legionowie.

9. III miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych Rejonu Legionowskiego Gimnazjów w Dwuboju Nowoczesnym dziewcząt w Legionowie.
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wołomińskiego w Dwuboju Nowoczesnym dziewcząt w Wołominie.
10. Udział w XVI Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce Dziewcząt w Radomiu.
II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych Rejonu Legionowskiego w lekkiej atletyce dziewcząt w Lesznowoli.
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wołomińskiego w lekkiej atletyce dziewcząt w Wołominie.

11. 39 miejsce w klasyfikacji drużynowej w XVI Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce chłopców w Radomiu (na 112 szkół).
(II miejsce sztafety olimpijskiej chłopców w XVI MIMSz w Radomiu).

II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych Rejonu Legionowskiego w lekkiej atletyce chłopców w Lesznowoli.
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wołomińskiego w lekkiej atletyce chłopców w Wołominie.

12. III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wołomińskiego w Piłce Koszykowej Chłopców w Wołominie.
I miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Koszykowej Chłopców w Ząbkach.

13. IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wołomińskiego w Tenisie Stołowym chłopców w Duczkach.
I miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Tenisie Stołowym chłopców w Kobyłce.

14. V miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wołomińskiego w Tenisie Stołowym dziewcząt w Duczkach.
I miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Tenisie Stołowym dziewcząt w Kobyłce.

15. II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wołomińskiego w Piłce Nożnej chłopców w Wołominie.
I miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Nożnej chłopców w Zielonce.
- II miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Koszykowej dziewcząt w Ząbkach.
- II miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Ręcznej dziewcząt w Zielonce.
- II miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Ręcznej chłopców w Zielonce.
- II miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Unihokeju chłopców w Zielonce.
- II miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Unihokeju dziewcząt w Zielonce.
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wołomińskiego w Ringo dziewcząt w Ząbkach.
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wołomińskiego w Ringo dziewcząt w Ząbkach.

I miejsce Publicznego Gimnazjum nr 2 w Ząbkach w klasyfikacji drużynowej dziewcząt i chłopców w Mistrzostwach Powiatu Wołomińskiego

VII miejsce w klasyfikacji drużynowej Publicznego Gimnazjum nr 2 w Ząbkach w XVI Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.

Rok szkolny 2012/2013

XXVII miejsce w klasyfikacji drużynowej w XIV Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce Dziewcząt w Płocku (na 46 sklasyfikowanych szkół) – finały igrzysk w LA z poprzedniego roku szkolnego odbyły się we wrześniu 2012 r.

XIII miejsce Publicznego Gimnazjum nr 2 w Ząbkach w XIV Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w rywalizacji sportowej za rok szkolny 2011/2012.

1. VII miejsce w XV Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10x800m Dziewcząt w Podgórzu, gm. Mała Wieś.
I miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych Rejonu Legionowskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10x800m Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych w Białobrzegach.
I miejsce w Powiecie Wołomin w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10x800m Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych w Wołominie.

2. V miejsce w XV Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10x1000m Chłopców w Podgórzu gm. Mała Wieś.
I miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych Rejonu Legionowskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10x1000m Chłopców Szkół Gimnazjalnych w Białobrzegach.
I miejsce w Powiecie Wołomin w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10x1000m Chłopców Szkół Gimnazjalnych w Wołominie.

3. VI miejsce w klasyfikacji drużynowej w XV Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt w Kamionie k/Wyszogrodu (na 143 szkoły).
I miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych Rejonu Legionowskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt w Białobrzegach.
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wołomińskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt w Wołominie.

4. IV miejsce w klasyfikacji drużynowej w XV Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych chłopców w Kamionie k/Wyszogrodu (na 144 szkoły).
I miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych Rejonu Legionowskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych chłopców w Białobrzegach.
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wołomińskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych chłopców w Wołominie.

5. XIV miejsce w klasyfikacji drużynowej w XV Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce Dziewcząt w Płocku (na 125 szkół).
… miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych Rejonu Legionowskiego w lekkiej atletyce dziewcząt w Lesznowoli.
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wołomińskiego w lekkiej atletyce dziewcząt w Wołominie.

6. 81 miejsce w klasyfikacji drużynowej w XV Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce chłopców w Płocku (na 141 szkół).
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wołomińskiego w lekkiej atletyce chłopców w Wołominie.

7. VIII miejsce w XV Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt w Płocku.
I miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych Rejonu Legionowskiego w Piłce Nożnej Dziewcząt w Ząbkach.
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wołomińskiego w Piłce Nożnej Dziewcząt w Ząbkach.
I miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Nożnej Dziewcząt w Ząbkach.
II miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Nożnej Chłopców w Ząbkach.

8. II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wołomińskiego w Piłce Koszykowej Dziewcząt w Wołominie.
I miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Koszykowej Dziewcząt w Ząbkach.
III miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Koszykowej Chłopców w Ząbkach.

9. II miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Siatkowej Dziewcząt w Kobyłce.

10. II miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Ręcznej Dziewcząt w Zielonce.
II miejsce
w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Ręcznej Chłopców w Zielonce.

11. II miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Unihokeju chłopców w Zielonce.
II miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Unihokeju dziewcząt w Zielonce.

12. Udział w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców w Duczkach.
I miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Tenisie Stołowym Dziewcząt w Kobyłce.
II miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Tenisie Stołowym Dziewcząt w Kobyłce.

13. I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafecie Pływackiej 6x25 dziewcząt w Wołominie.
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafecie Pływackiej 6x25 chłopców w Wołominie.
14. II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych Rejonu Legionowskiego Gimnazjów w Dwuboju Nowoczesnym Dziewcząt w Legionowie.
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wołomińskiego w Dwuboju Nowoczesnym Dziewcząt w Wołominie.

15. IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wołomińskiego w Ringo w Ząbkach.

I miejsce Publicznego Gimnazjum nr 2 w Ząbkach w klasyfikacji drużynowej dziewcząt i chłopców w Mistrzostwach Powiatu Wołomińskiego.

… miejsce w klasyfikacji drużynowej Publicznego Gimnazjum nr 2 w Ząbkach w XV Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.

Rok szkolny 2011/2012

1. 9 miejsce w XIV Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10 x 800 Dziewcząt w Podgórzu, gm. Mała Wieś.
I miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych Rejonu Legionowskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10 x 800 Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych w Białobrzegach.
I miejsce w Powiecie Wołomin w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10 x 800m Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych w Wołominie.

2. 10 miejsce w XIV Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10 x 1000 Chłopców w Podgórzu gm. Mała Wieś.
I miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych Rejonu Legionowskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10 x 1000 Chłopców Szkół Gimnazjalnych w Białobrzegach.
II miejsce w Powiecie Wołomin w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10 x 1000 m Chłopców Szkół Gimnazjalnych w Wołominie.

3. Udział w XIV Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Kamionie k/Wyszogrodu:
- Grabowska Elżbieta - kl. II a (39m/79 osób na mazowszu)
- Jabłońska Magdalena - kl. I c (77m/79 osób na mazowszu)
- Siekierko Łucja - kl. I c (24m/79 osób na mazowszu)
- Mirkowicz Aleksandra - kl. I d (57m/79 osób na mazowszu)
- Korycka Emilia - kl. III c (19m/69 osób na mazowszu)
- Kosyl Eliza - kl. II c (42m/79 osób na mazowszu)
- Pląsek Aleksandra - kl. III b (50m/69 osób na mazowszu)
- Pląsek Małgorzata - kl. I d (39m/68 osób na mazowszu)
- Ryciuk Mateusz - kl. I c (28m/73 osoby na mazowszu)
- Nizioł Ziemowit - kl. I d (11m/73 osoby na mazowszu)
- Szeliga Patryk - kl. I c (48m/73 osoby na mazowszu)
- Mucha Rafał - kl. I c (37m/66 osób na mazowszu)

IV miejsce w ogólnej klasyfikacji szkół XIV MIMSz w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt. (na 117 szkół)
VII miejsce w ogólnej klasyfikacji szkół w XIV MIMSz w Indywidualnych Biegach Przełajowych chłopców. (na 125 szkół)

Udział 18 osób w Indywidualnych Międzypowiatowych Biegach Przełajowych w Białobrzegach.
II miejsce w ogólnej klasyfikacji dziewcząt oraz chłopców w Mistrzostwach Międzypowiatowych Rejonu Legionowskiego w Białobrzegach.

4. IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej Dziewcząt w Ząbkach.
I miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Nożnej Dziewcząt w Ząbkach.

5. II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wołomin w Koszykówce Dziewcząt w Wołominie.
I miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Koszykówce Dziewcząt w Ząbkach.

6. IV miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych Rejonu Legionowskiego w Piłce Koszykowej chłopców w Wołominie.
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wołomin w Koszykówce Chłopców w Wołominie.
I miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Koszykówce Chłopców w Ząbkach.

7. II miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Ręcznej Dziewcząt w Zielonce.

8. II miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Unihokeju chłopców w Zielonce.

9. II miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Siatkowej Dziewcząt w Kobyłce.

10. 3 miejsce w XIV Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców w Teresinie.

I miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Ręcznej Chłopców w Zielonce.
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wołomin w Piłce Ręcznej Chłopców w Zielonce.
I miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatu Legionowskiego w Piłce Ręcznej Chłopców w Zielonce.

11. V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym Dziewcząt w Duczkach.
II miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Tenisie Stołowym Dziewcząt w Kobyłce.

12. III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym Chłopców w Duczkach.
I miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Tenisie Stołowym Chłopców w Kobyłce.

13. III miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych Rejonu Legionowskiego Gimnazjów w Dwuboju Nowoczesnym Dziewcząt w Legionowie.
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wołomin w Dwuboju Nowoczesnym Dziewcząt w Wołominie.

14. IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wołomin w Dwuboju Nowoczesnym Chłopców w Wołominie.

15. II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wołomin w Ringo w Ząbkach.

16. Udział w XIV Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w lekkiej atletyce w Płocku.

1. Adameczek Klaudia - bieg na 100 m - 17 miejsce
2. Grabowska Elżbieta - bieg na 300 m - 9 miejsce
3. Siekierko Łucja - bieg na 600 m - 19 miejsce
4. Jaworucki Norbert - skok w dal - 13 miejsce

27 miejsce w ogólnej klasyfikacji szkół w XIV MIMSz w lekkiej atletyce.

I miejsce Mistrzostwach Międzypowiatowych Rejonu Legionowskiego Lekkiej Atletyce Dziewcząt w Lesznowoli.
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wołomin w Lekkiej Atletyce Dziewcząt w Wołominie.
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wołomin w Lekkiej Atletyce Chłopców w Wołominie.

I miejsce w powiecie w ogólnej klasyfikacji szkół.

Rok szkolny 2010/2011

  1. 7 miejsce w XIII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10 x 800 Dziewcząt w Pułtusku.
  2. 9 miejsce w XIII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10 x 1000 Chłopców w Siedlcach.
    • II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych Rejonu Legionowskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10 x 1000 Chłopców Szkół Gimnazjalnych w Białobrzegach
    • II miejsce w Powiecie Wołomin w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10 x 1000 m Chłopców Szkół Gimnazjalnych w Wołominie
  3. Udział w XIII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Ostrołęce:
    • Grabowska Elżbieta - kl. Ia (19m/72 osoby na mazowszu)
    • Jabłońska Magdalena - kl. Ic (18m/72 osoby na mazowszu)
    • Siekierko Łucja - kl. Ic (43m/72 osoby na mazowszu)
    • Mirkowicz Aleksandra - kl. Id (45m/72 osoby na mazowszu)
    • Korycka Emilia - kl. IIc (9m/81 osób na mazowszu)
    • Kosyl Eliza - kl. Ic (41m/87 osób na mazowszu)
    • Krzyczkowska Joanna - kl. IIIa (55m/87 osób na mazowszu)
    • Klimkiewicz Karolina - kl. IIIc (57m/87 osób na mazowszu)
    • Wiśniewska Paulina - kl. IIIc (82m/87 osób na mazowszu)
    • Szulakowski Przemysław - kl. IIa (25m/87 osób na mazowszu)
    III miejsce w ogólnej klasyfikacji szkół XIII MIMSz w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt.
    57 miejsce w ogólnej klasyfikacji szkół w XII MIMSz w Indywidualnych Biegach Przełajowych chłopców.
    • Udział 14 osób w Indywidualnych Międzypowiatowych Biegach Przełajowych w Białobrzegach
    I miejsce w ogólnej klasyfikacji dziewcząt w Mistrzostwach Międzypowiatowych Rejonu Legionowskiego w Białobrzegach (37 m - chłopców)
  4. II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wołomin w Koszykówce Dziewcząt w Wołominie.
    • I miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Koszykówce Dziewcząt w Ząbkach.
  5. III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wołomin w Koszykówce Chłopców w Wołominie.
    • I miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Koszykówce Chłopców w Ząbkach
  6. II miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Ręcznej Dziewcząt w Zielonce.
  7. II miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Unihokeju dziewcząt w Zielonce.
  8. 10 miejsce w XIII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców w Ciechanowie.
    • I miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Ręcznej Chłopców w Zielonce.
    • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wołomin w Piłce Ręcznej Chłopców w Zielonce
    • I miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatu Legionowskiego w Piłce Ręcznej Chłopców w Zielonce.
  9. III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym Dziewcząt w Duczkach.
  10. II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych Rejonu Legionowskiego Gimnazjów w Dwuboju Nowoczesnym Dziewcząt w Legionowie.
    • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wołomin w Dwuboju Nowoczesnym Dziewcząt w Warszawie.
  11. III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wołomin w Dwuboju Nowoczesnym Chłopców w Warszawie.
  12. II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wołomin w Ringo w Ząbkach.
  13. Udział w XIII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce w Siedlcach.
    • Udział sztafety 4x100 (Pląsek Aleksandra, Żochowska Paulina, Pawłowska Anna, Adameczek Klaudia)
    • 17m/21 osób - Siekierko Łucja (skok w dal)
    • 17m/19 osób - Jakubiak Krzysztof (skok w dal)
    • 14m/18 osób - Gozdołek Cezary (100 m)
    • 17m/22 osób - Klimkiewicz Karolina (200 m)
    • 6m/21 osób - Wiśniewska Paulina (100 m)
    • 19m/21 osób - Pląsek Aleksandra (300 m)
    • 12m/23 osoby - Korycka Emilia (600 m)
    54 miejsce dziewcząt w klasyfikacji ogólnej wszystkich szkół gimnazjalnych na mazowszu na 161 sklasyfikowanych gimnazjów
    • I miejsce Mistrzostwach Międzypowiatowych Rejonu Legionowskiego Lekkiej Atletyce Dziewcząt w Lesznowoli.
    • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wołomin w Lekkiej Atletyce Dziewcząt w Wołominie.
    • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wołomin w Lekkiej Atletyce Chłopców w Wołominie.

I miejsce w powiecie w Punktacji Ogólnej Szkół Gimnazjalnych przyznane przez Powiatowy Związek Sportowy

Rok szkolny 2009/2010

  1. 13 miejsce w XII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10 x 800 Dziewcząt w Siedlcach.
    • I miejsce w Międzypowiatowych Zawodach w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10 x 800 Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych w Białobrzegach
    • II miejsce w Powiecie Wołomin w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10 x 800m Dziewcząt w Wołominie
  2. 14 miejsce w XII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10 x 1000 Chłopców w Siedlcach.
    • I miejsce w Międzypowiatowych Zawodach w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10 x 1000 Chłopców Szkół Gimnazjalnych w Białobrzegach
    • I miejsce w Powiecie Wołomin w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10 x 1000 Chłopców w Wołominie.
  3. Udział w XII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Ciechanowie
    1. Korycka Emilia - kl. I C (32 miejsce na Mazowszu)
    2. Kiełek Katarzyna - kl. I C (29 miejsce na Mazowszu)
    3. Szulakowski Przemysław - kl. I A (23 miejsce na Mazowszu)
    4. Kozyra Mateusz - kl. III A (32 miejsce na Mazowszu)
    5. Zamęcki Adrian - kl. III A (47 miejsce na Mazowszu)

    24 miejsce w ogólnej klasyfikacji szkół w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt.

    10 miejsce w ogólnej klasyfikacji ogólnej szkół w Indywidualnych Biegach Przełajowych chłopców.

    • Udział 14 osób w Indywidualnych Międzypowiatowych Biegach Przełajowych w Białobrzegach
  4. III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wołomin w Koszykówce Dziewcząt w Wołominie.
    • I miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Koszykówce Dziewcząt w Ząbkach.
  5. II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wołomin w Koszykówce Chłopców w Wołominie.
    • I miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Koszykówce Chłopców w Ząbkach
  6. II miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Siatkowej Chłopców w Kobyłce.
  7. II miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Ręcznej Dziewcząt w Zielonce.
  8. 8 miejsce w XII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców w Ostrołęce.
    • I miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Ręcznej Chłopców w Zielonce.
    • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wołomin w Piłce Ręcznej Chłopców w Zielonce
    • I miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatu Legionowskiego w Piłce Ręcznej Chłopców w Zielonce.
  9. III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym Dziewcząt w Duczkach.
  10. II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wołomin w Sztafecie Pływackiej 6 x 25m Dziewcząt w Wołominie.
  11. II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych Rejonu Legionowskiego Gimnazjów w Pływaniu Drużynowym Chłopców (6x 25m) w Piasecznie.
    • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wołomin w Sztafecie Pływackiej 6 x 25m Chłopców w Wołominie.
  12. II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wołomin w Dwuboju Nowoczesnym Dziewcząt w Wołominie.
  13. III miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych Rejonu Legionowskiego Gimnazjów w Dwuboju Nowoczesnym Chłopców w Legionowie.
    • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wołomin w Dwuboju Nowoczesnym Chłopców w Wołominie.
  14. II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych Rejonu Legionowskiego Gimnazjów w Ringo w Stanisławowie Pierwszym.
    • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wołomin w Ringo w Wołominie.
  15. Udział w XII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce w Siedlcach.
    8 miejsce - sztafeta olimpijska chłopców (Kozyra Mateusz, Gut Maksymilian, Nagórski Anton, Stańczyk Rafał),
    16 miejsce - Lalak Paweł (skok w dal)
    19 miejsce - Murzyn Anita (800 m)
    18 miejsce - Rusin Mateusz (1500 m)
    12 miejsce - Narożniak Kamil (300 m)
    20 miejsce - Teodorczyk Klaudia (400 m)
    19 miejsce - Oleksiak Natalia (100 m)
    20 miejsce - Wyszyńska Marzena (200 m)
    21 miejsce - Kucharek Dominika (pchnięcie kulą)
    24 miejsce - Wiśniewska Paulina (100 m)
    23 miejsce - Pląsek Aleksandra (300 m)
    • III miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych Rejonu Legionowskiego w Lekkiej Atletyce Dziewcząt w Lesznowoli.
    • ... miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wołomin w Lekkiej Atletyce Dziewcząt w Wołominie.
    • IV miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych Rejonu Legionowskiego w Lekkiej Atletyce Chłopców w Lesznowoli.
    • ... miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wołomin w Lekkiej Atletyce Chłopców w Wołominie.
I miejsce w powiecie w Punktacji Ogólnej Szkół Gimnazjalnych przyznane przez Powiatowy Związek Sportowy

Rok szkolny 2008/2009

I MIEJSCE
w Powiecie Wołomin w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10x800m Dziewcząt w Wołominie
II MIEJSCE
w Międzypowiatowych Zawodach w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10x800 Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych w Białobrzegach
XV MIEJSCE
w XI Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10x800 Dziewcząt w Siedlcach
IV MIEJSCE
w Powiecie Wołomin w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10x1000 m Chłopców w Wołominie
Udział w Indywidualnych Międzypowiatowych Biegach Przełajowych w Białobrzegach
Rocznik 1995 - klasa I
Krzyczkowska Joanna - kl. I A
Klimkiewicz Karolina - kl. I C
Nosal Sandra - kl. I D
Rocznik 1994 - klasa II
Dębiec Katarzyna - kl. II D (3 miejsce w powiecie) - zakwalifikowała się do Mazowieckich IMS
Rocznik 1993 - klasa III
Paśnik Małgorzata - kl. III B
Grabowska Anna - kl. III D
Rocznik 1994 - klasa II
Zamęcki Adrian - kl. II A
Udział w XI Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Jedlińsku
Żochowska Karolina - kl. I c (45 miejsce na Mazowszu, 3 miejsce w powiecie)
Kiełek Katarzyna - kl. I c (50 miejsce na Mazowszu)
Chilmończyk Wiktoria - kl. I e (4 miejsce w międzypowiecie)
Krzyczkowska Marta - kl. II c (61 miejsce na Mazowszu)
Kozyra Mateusz - kl. II a (18 miejsce na Mazowszu, 1 miejsce w powiecie, 4 miejsce w międzypowiecie)
XVIII MIEJSCE
w ogólnej klasyfikacji szkół w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt
56 MIEJSCE
w ogólnej klasyfikacji szkół w Indywidualnych Biegach Przełajowych chłopców
I MIEJSCE
w Mistrzostwach Rejonu w Koszykówce Dziewcząt w Ząbkach
II MIEJSCE
w Mistrzostwach Powiatu Wołomin w Koszykówce Dziewcząt w Wołominie
II MIEJSCE
w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Ręcznej Dziewcząt w Zielonce
I MIEJSCE
sztafety pływackiej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół im. Piotra Wysockiego (Maksymilian Gut, Przemysław Hnatowski, Anna Witkowska, Kamil Grodzki)
Indywidualnie:
I miejsce Maksymilian Gut
III miejsce Kamil Grodzki
III miejsce Małgorzata Niedzińska
IV miejsce Marta Krzyczkowska
II MIEJSCE
w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Siatkowej Dziewcząt w Ząbkach
V MIEJSCE
w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym Dziewcząt w Duczkach
I MIEJSCE
w Mistrzostwach Powiatu Wołomin w Sztafecie Pływackiej 6x25m Dziewcząt w Wołominie
II MIEJSCE
w Mistrzostwach Międzypowiatowych Rejonu Legionowskiego Gimnazjów w Pływaniu Drużynowym Dziewcząt (6x25m) w Piasecznie
II MIEJSCE
w Mistrzostwach Powiatu Wołomin w Sztafecie Pływackiej 6x25m Chłopców w Wołominie
I MIEJSCE
w Mistrzostwach Powiatu Wołomin w Dwuboju Nowoczesnym Dziewcząt w Wołominie
II MIEJSCE
w Mistrzostwach Międzypowiatowych Rejonu Legionowskiego Gimnazjów w Dwuboju Nowoczesnym Dziewcząt w Legionowie
IV MIEJSCE
w Mistrzostwach Powiatu Wołomin w Dwuboju Nowoczesnym Chłopców w Wołominie
I MIEJSCE
w Mistrzostwach Powiatu Wołomin w Ringo w Wołominie
IV MIEJSCE
w Mistrzostwach Międzypowiatowych Rejonu Legionowskiego Gimnazjów w Ringo w Stanisławowie Pierwszym
I MIEJSCE
w Mistrzostwach Powiatu Wołomin w Lekkiej Atletyce Dziewcząt w Wołominie
(Czekamy na wyniki) MIEJSCE
w Mistrzostwach Powiatu Wołomin w Lekkiej Atletyce Chłopców w Wołominie
IV MIEJSCE
Mistrzostwach Międzypowiatowych Rejonu Legionowskiego Lekkiej Atletyce Dziewcząt w Lesznowoli
(Czekamy na wyniki) MIEJSCE
Mistrzostwach Międzypowiatowych Rejonu Legionowskiego Lekkiej Atletyce Chłopców w Lesznowoli
Udział w XI Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce w Siedlcach
15 miejsce Katarzyny Wilczewskiej (skok w dal)
17 miejsce Karoliny Żochowskiej (skok w dal)
16 miejsce Małgorzaty Paśnik (400m)
25 miejsce Katarzyny Dębiec (600m)
26 miejsce Anny Kowalczyk (100m)

Rok szkolny 2007/2008

III MIEJSCE
w Powiecie Wołomin w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10x800m dziewcząt w Wołominie
III MIEJSCE
w Powiecie Wołomin w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10x1000m chłopców w Wołominie
Udział
w XI Mazowieckich IMS Indywidualnych Biegach Przełajowych w Siedlcach
(15 miejsce - Mateusz Kozyra, Marta Krzyczkowska - udział)
I MIEJSCE
w Mistrzostwach Rejonu w Koszykówce Dziewcząt w Kobyłce
III MIEJSCE
w Mistrzostwach Powiatu Wołomin w Koszykówce Dziewcząt w Wołominie
I MIEJSCE
w Mistrzostwach Rejonu w Koszykówce Chłopców w Kobyłce
III MIEJSCE
w Mistrzostwach Powiatu Wołomin w Koszykówce Chłopców w Wołominie
III MIEJSCE
w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Ręcznej Dziewcząt w Zielonce
I MIEJSCE
w Mistrzostwach Powiatu Wołomin w Sztafecie Pływackiej 6x25m Dziewcząt w Wołominie
II MIEJSCE
w Mistrzostwach Międzypowiatowych Rejonu Legionowskiego Gimnazjów w Pływaniu Drużynowym Dziewcząt 6x25m w Piasecznie
I MIEJSCE
w Mistrzostwach Powiatu Wołomin w Sztafecie Pływackiej 6x25m Chłopców w Wołominie
III MIEJSCE
w Mistrzostwach Międzypowiatowych Rejonu Legionowskiego Gimnazjów w Pływaniu Drużynowym Chłopców 6x25m w Piasecznie
I MIEJSCE
w Mistrzostwach Powiatu Wołomin w Dwuboju Nowoczesnym Dziewcząt w Wołominie
II MIEJSCE
w Mistrzostwach Międzypowiatowych Rejonu Legionowskiego Gimnazjów w Dwuboju Nowoczesnym Dziewcząt w Legionowie
II MIEJSCE
w Mistrzostwach Powiatu Wołomin w Dwuboju Nowoczesnym Chłopców w Wołominie
I MIEJSCE
w Mistrzostwach Powiatu Wołomin w Ringo w Wołominie
III MIEJSCE
w Mistrzostwach Międzypowiatowych Rejonu Legionowskiego Gimnazjów w Ringo w Stanisławowie Pierwszym
I MIEJSCE
w Mistrzostwach Powiatu Wołomin w Lekkiej Atletyce Dziewcząt w Wołominie
I MIEJSCE
w Mistrzostwach Powiatu Wołomin w Lekkiej Atletyce Chłopców w Wołominie
III MIEJSCE
w Mistrzostwach Międzypowiatowych Rejonu Legionowskiego w Lekkiej Atletyce Dziewcząt w Lesznowoli
III MIEJSCE
w Mistrzostwach Międzypowiatowych Rejonu Legionowskiego w Lekkiej Atletyce Chłopców w Lesznowoli
I MIEJSCE
w Mistrzostwach Powiatu Wołomin w Sztafecie Olimpijskiej Dziewcząt w Wołominie
I MIEJSCE
w Mistrzostwach Powiatu Wołomin w Sztafecie 4x100m Dziewcząt w Wołominie
I MIEJSCE
w Mistrzostwach Powiatu Wołomin w Sztafecie Olimpijskiej Chłopców w Wołominie
III MIEJSCE
w Igrzyskach Międzypowiatowych Rejonu Legionowo w Sztafecie Olimpijskiej Chłopców w Lesznowoli

I miejsce w powiecie w Punktacji Ogólnej Szkół Gimnazjalnych przyznane przez Powiatowy Związek Sportowy

Rok szkolny 2006/2007

II MIEJSCE
w Mistrzostwach Powiatu Wołomin
w Koszykówce Dziewcząt
I MIEJSCE
w Mistrzostwach Rejonu
w Koszykówce Dziewcząt
II MIEJSCE
w Międzypowiatowych Biegach Przełajowych 10x1000m chłopców.
I MIEJSCE
w Międzypowiatowych Biegach Przełajowych 10x800m dziecząt
II MIEJSCE
w Lidze Szkolnej L.A. dziewcząt
VI MIEJSCE
w Lidze Szkolnej L.A. chłopców
I MIEJSCE
w Mistrzostwach Międzypowiatowych
w Piłce Ręcznej Chłopców
III MIEJSCE
w Mistrzostwach Rejonowych
w Piłce Siatkowej Dziewcząt
VIII Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Badowiec - 39 miejsce, Jarosińska - 45 miejsce, Kadej - 69 miejsce
Drużyna na 34 miejscu na 140 klasyfikowanych
VII MIEJSCE
w Sztafecie Olimpijskiej na VIII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
Udział
w Mistrzostwach Mazowsza w Piłkę Ręczną Chłopców
II MIEJSCE
w Zawodach Międzypowiatowych Gimnazjów w Dwuboju Nowoczesnym dziewcząt.
II MIEJSCE
w Zawodach Międzypowiatowych Gimnazjów w Dwuboju Nowoczesnym chłopców.
I MIEJSCE
w Mistrzostwach Powiatu Wołomin w Dwuboju Nowoczesnym chłopców.
I MIEJSCE
w Mistrzostwach Powiatu Wołomin w Dwuboju Nowoczesnym dziewcząt.
II MIEJSCE
w Zawodach Międzypowiatowych Gimnazjów w Pływaniu Drużynowym dziewcząt.
I MIEJSCE
w Zawodach Międzypowiatowych w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt.
II MIEJSCE
w Zawodach Międzypowiatowych w sztafetowych biegach przełajowych chłopców.
I MIEJSCE
w Igrzyskach Międzypowiatowych w Piłkę ręczną chłopców.
I MIEJSCE
w Mistrzostwach Powiatu Wołomin w sztafecie pływackiej 6 X 25m dziewcząt.
II MIEJSCE
w Mistrzostwach Powiatu Wołomin w sztafecie pływackiej 6 X 25m chłopców.

Za osiągnięcia sportowe Szkolny Związek Sportowy przyznał naszej szkole II MIEJSCE w Powiecie w kategorii Szkół Gimnazjalnych.
Zaledwie jednym punktem wyprzedziło nas Gimnazjum Sportowe Nr 5 w Wołominie

Rok szkolny 2005/2006

II MIEJSCE
w Międzypowiatowych Zawodach w Lidze Szkolnej LA 10x1000 chłopców
II MIEJSCE
na szczeblu powiatowym- Unihokej
II MIEJSCE
na szczeblu powiatowym w Tenisie stołowym
II MIEJSCE
na szczeblu powiatowym sztafeta przełajowa dziewcząt 10x800m
I MIEJSCE
na szczeblu powiatowym sztafeta przełajowa chłopców 10x1000m
II MIEJSCE
na zawodach Międzypowiatowych sztafeta przełajowa chłopców 10x1000m
Indywidualne biegi przełajowe dziewczęta: S. Kazimierczuk (30m), E. Badowiec (8m), M. Jarosińska (24m), chłopcy: P. Maciejewski (67m) - na szczeblu mazowieckim
II MIEJSCE
w powiecie - dwubój nowoczesny dziewczęta
II MIEJSCE
w zawodach Międzypowiatowych - dwubój nowoczesny chłopców
II MIEJSCE
w zawodach Miedzypowiatowych - sztafeta pływacka dziewcząt
III MIEJSCE
w zawodach Międzypowiatowych- sztafeta pływacka chłopców
I MIEJSCE
w mistrzostwach Miedzypowiatowych - piłka ręczna chłopców
X MIEJSCE
Mistrzostwa Mazowsza - piłka ręczna chłopców
II MIEJSCE
w powiecie - Liga LA - dziewcząt
I MIEJSCE
w powiecie Liga LA chłopców i awans do udziału w zawodach na szczeblu Mazowsza
VI MIEJSCE
sztafeta 4x100m w Mistrzostwach Mazowsza - Liga Szkolna LA chłopcy
XII MIEJSCE
sztafeta olimpijska w Mistrzostwach Mazowsza - Liga Szkolna LA chłopców
II MIEJSCE
w rejonie chłopcy p. koszykowa
II MIEJSCE
w rejonie dziewczęta p. koszykowa

Za osiągnięcia sportowe Szkolny Związek Sportowy przyznał naszej szkole III MIEJSCE w Powiecie w kategorii Szkół Gimnazjalnych.

Rok szkolny 2004/2005

II MIEJSCE
w Zawodach Międzypowiatowych Gimnazjów Dziewcząt w Pływaniu - Sztafety
II MIEJSCE
w Zawodach Międzypowiatowych Gimnazjów Chłopców w Pływaniu - Sztafety
II MIEJSCE
w Międzypowiatowych Zawodach w Dwuboju Nowoczesnym dziewcząt
III MIEJSCE
w Międzypowiatowych Zawodach w Dwuboju Nowoczesnym dziewcząt
I MIEJSCE
w Mistrzostwach powiatu w Lidze Szkolnej L.A. dziewcząt
I MIEJSCE
w Mistrzostwach Powiatu w Lidze Szkolnej L.A. chłopców
I MIEJSCE
w Mistrzostwach Powiatu w Sztafecie Pływackiej 6 x 25 chłopców
I MIEJSCE
w Mistrzostwach Powiatu w sztafecie Pływackiej 6 x 25 dziewcząt
I MIEJSCE
w Mistrzostwach powiatu w Dwuboju Nowoczesnym chłopców
I MIEJSCE
w Mistrzostwach Powiatu w Dwuboju Nowoczesnym dziewcząt
UDZIAŁ
w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Lidze Szkolnej L.A.
VIII MIEJSCE
w indywidualnych biegach przełajowych na Mazowszu
X MIEJSCE
na Mazowszu w przełajowych biegach sztafetowych dziewcząt
II MIEJSCE
piłka ręczna chłopców i III MIEJSCE piłka ręczna dziewcząt w rejonie
II MIEJSCE
piłka koszykowa dziewcząt i II MIEJSCE chłopców w rejonie
I MIEJSCE
tenis stołowy dziewcząt w rejonie
IV MIEJSCE
w Powiecie - tenis stołowy dziewcząt

Za osiągnięcia sportowe Szkolny Związek Sportowy przyznał naszej szkole II MIEJSCE w Powiecie w kategorii Szkół Gimnazjalnych (na 31 szkół - w tym również wyprzedziliśmy gimnazja sportowe).

Rok szkolny 2003/2004

I MIEJSCE
w Międzypowiatowych Biegach Przełajowych 10 x 1000 m chłopców
I MIEJSCE
w Międzypowiatowych Biegach Przełajowych 10 x 800 m dziewcząt
II MIEJSCE
w Mistrzostwach Międzypowiatowych w Dwuboju w V Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
I MIEJSCE
w Mistrzostwach Powiatu Wołomin w Dwuboju Nowoczesnym
I MIEJSCE
w Mistrzostwach Powiatu Wołomin w Sztafecie Przełajowej 10 x 1000 m chłopców
II MIEJSCE
w Mistrzostwach Powiatu Wołomin w Sztafecie Przełajowej 10 x 800 m dziewcząt
I MIEJSCE
w Lidze Szkolnej L.A. dziewcząt
I MIEJSCE
w Lidze Szkolnej L.A. chłopców
I MIEJSCE
w Mistrzostwach Rejonu w piłce ręcznej chłopców
II MIEJSCE
w Mistrzostwach Rejonu w koszykówce chłopców
III MIEJSCE
w Mistrzostwach Rejonu w piłce ręcznej dziewcząt
Udział w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Szkolnej Lidze L.A.

Za osiągnięcia sportowe Szkolny Związek Sportowy przyznał naszej szkole III MIEJSCE w Powiecie w kategorii Szkół Gimnazjalnych.

Rok szkolny 2002/2003

I MIEJSCE
w Turnieju Piłki Nożnej o puchar klubów MKS "Wicher" - A.C. "Torino"
I MIEJSCE
w Miedzypowiatowych Zawodach Gimnazjum w piłce nożnej chłopców - IV Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
II MIEJSCE
w Międzypowiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców w IV Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.
II MIEJSCE
w Międzypowiatowych Zawodach w Dwuboju Nowoczesnym - IV Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
I MIEJSCE
w Mistrzostwach Powiatu w Dwuboju Nowoczesnym
II MIEJSCE
w Mistrzostwach Powiatu w Lidze Szkolnej L.A. dziewcząt
III MIEJSCE
w Mistrzostwach Powiatu w Lidze Szkolnej L.A. chłopców
I MIEJSCE
w Mistrzostwach Powiatu Wołomin w sztafecie 10 x 1000 m chłopców
II MIEJSCE
w Mistrzostwach Powiatu Wołomin w sztafecie 10 x 800 m dziewcząt
V MIEJSCE
w Igrzyskach Powiatu Wołomin w Unihokeju

Za osiągnięcia sportowe Szkolny Związek Sportowy przyznał naszej szkole II MIEJSCE w Powiecie w kategorii Szkół Gimnazjalnych.
Strona Główna
Patron szkoły
Nasza Szkoła
Sukcesy szkoły
Wyniki egzaminu
Kalendarz Roku Szkolnego
Dzwonki Szkolne
Opis Logowania do Dziennika
Dziennik VULCAN
Office 365
Zajęcia Pozalekcyjne
Aktywna Edukacja CEO
Program Stypendialny
Nauczyciele
Samorząd Szkolny
Pedagog Szkolny
Pedagog Poleca
Rada Rodziców
Obiady Szkolne
Prawo szkolne
Współpraca zagraniczna
Wyjazdy zagraniczne
Certyfikaty
Biblioteka
Kontakt

Szkoła Bez Przemocy

Szkoła Przyjazna Rodzinie
bip_logo.jpg
Aktualizacja: 2015-04-16 12:40:17
Valid HTML 4.01 Strict | Poprawny CSS!
© 2006 - 2017 PG nr 2 w Ząbkach