Certyfikaty Językowe

Szkoła umożliwia zdawanie certyfikatów z języka niemieckiego Kompetenz in Deutsch lub Fit in Deutsch.

Są to jedyne certyfikaty, które można uzyskać przed ukończeniem 16 roku życia.

Kompetenz in Deutsch organizowany jest przez Instytut Austriacki - pierwszy i drugi stopień znajomości języka.
Fit in Deutsch organizowany jest przez Instytut Goethego - pierwszy i drugi stopień znajomości języka.
Więcej na temat Certyfikatów Językowych

Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych (ECDL)

Co to jest ECDL?

Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych poświadcza, że jego posiadacz zdał pomyślnie jeden teoretyczny egzamin sprawdzający wiedzę w zakresie podstawowych pojęć technologii informatycznej i sześć egzaminów praktycznych sprawdzających umiejętność obsługi komputera. Jest obiektywnym miernikiem umiejętności osób poddających się egzaminom, niezależnie od miejsca zdobycia umiejętności, ukończonych kursów czy też wykształcenia.

Jakie są korzyści z ECDL?

Europejskie Komputerowe Prawo Jazdy jest jednolitym, uznawanym w całej Europie certyfikatem i zostało włączone przez Radę Europy do pakietu incjatyw zmierzających do budowy w Europie Społeczeństwa Globalnej Informacji. Powstało z myślą o tych, którzy muszą lub chcą wiedzieć, jak korzystać z komputera. Jest odpowiednie dla ludzi dowolnych zawodów i dla poszukujących pracy, w każdym wieku - od 8 do 80 lat.
Umiejętności komputerowe mają coraz większe znaczenie we wszystkich dziedzinach życia. ECDL jest rzetelnym świadectwem tych umiejętności.
Więcej na temat ECDL

Aktualizacja: 2014-09-04 23:15:50